Těší nás Váš zájem o spolupráci v týmu Tiande cesta.

Měli jsme různé důvody, proč jsme se přidali k TIANDE, ale všichni jsme zde nalezli:

Přátelství, spolupráci a podporu, prosperitu, zábavu, nadšení a osobní růst, radost z úspěchu, ocenění jak od klientů, kolegů i vedení společnosti.

Práce mimo tým byla stresující a nikdy nekončící. Díky TIANDE je naše práce lehčí a radostnější, máme více peněz a spokojených zákazníků. Dali jsme hlavy dohromady a vytvořili perfektní systémy pro všechny naše profese. Rádi se setkáváme, společně učíme a bavíme. Náš tým je zdrojem inspirace.

Jsme připraveni předat Vám všechny naše zkušenosti, naučit Vás, jak zacházet s našimi úžasnými produkty a jak si zvýšit své příjmy.

Můžete zavolat nebo napsat. Poradíme se, jaká forma spolupráce bude právě pro Vás ta nejlepší. Nastavíme velkoobchodní ceny na produkty a vše postupně vysvětlíme.

Těšíme se na vás

Jsme připraveni odpovídat na vaše dotazy, zavolejte nebo napište:

tel.: +420 602 351 343; podpora@tiandecesta.cz; skype: gnomaso

Přečtěte si pár osobních postřehů od členů našeho týmu:

Soňa Navrátilová

Jsem týmový hráč a jsem ráda v čele. Tvořím, dělám projekty a hledám nové cesty. Překážky mne baví. Jsem vděčná za TianDe, protože tolik materiálu k smysluplné tvořivosti jsem zatím nikde nenašla. Tiande je úžasně flexibilní společnost, každý si zde najde své od léčitelů až o manažery. Těší mne pomáhat lidem k pěkným příjmům. A společnost TIANDE to dokonale umožňuje. Má skvělý odměňovací systém zaměřený na zlepšení životních podmínek a zdraví lidí.

Markéta Urbancová

Jsem kosmetička a má péče o krásu ženy dostala jiný rozměr. Kosmetika TIANDE pracuje naprosto dokonale přes reflexní zóny, s meridiány a celým energetickým systémem člověka. Tato úžasná schopnost produktů TIANDE mne nadchla natolik, že se staly jedinou kosmetikou v mém salonu i v mém životě.  Díky flexibilnímu, přátelskému a bez nátlakovému  marketingu tiande jsem konečně zvládla propojení mé profese s MLM. Tím jsem si vytvořila další stále rostoucí příjem, který mi umožňuje jít bez obav na dovolenou.

Pavlína Jemelíková

Mám organizační schopnosti a ráda sdružuji lidi. Mou přirozeností je sdílet své dobré zkušenosti a poznatky. To mne pravidelně vtahovalo do různých systémů MLM, ale většinou bez většího efektu. Kdo si počká, ten se dočká… konečně jsem našla tu správnou společnost. Systém TIANDE je platforma, kde mohu využit všechny své schopnosti i nabyté zkušenosti. Jako lektor, terapeut i manažer se neustále učím nové věci a to mne baví. Díky milé TIANDE za krásné výplaty!!!